درباره بخش شهرستان

  مجتمع چاپ نقش الماس در حیطه خدمت رسانی به مشتریان شهرستان سابقه طولانی و مطلوبی دارد این مجتمع هم اکنون افتخار خدمت رسانی به چاپخانه ها ، دفاتر چاپی و کانون هاي تبلیغاتی در اکثر شهرهاي ایران را دارد و غیراز شهرهاي داخلی با چندین شهر از کشورهاي همسایه نیز همکاري دارد، می توانید سیطره فعالیت مجتمع چاپ نقش الماس را به خوبی در نقشه زیر مشاهده و بررسی کنید.

  در چند سال اخیر با تغییر زیر ساخت مجتمع ، همچنین تولید و راه اندازي سامانه فروش آنلاین و ارائه خدمات دیگر به مشتریان شهرستان مانند ارسال رایگان به باربري ها بستري فراهم ساختیم که این مشتریان به علت دوري مسیر و سختی های احتمالی در پیگیري حضوري، سفارش خود را به آسانی ثبت نموده و تحویل بگیرند.

  چگونه فاکتور هاي آماده تحویل را پیدا کنیم؟

  نحوه ارسال سفارشات آماده تحویل (درخواست ارسال)

  برای ارسال سفارشات خود، از طریق سامانه فروش آنلاین اقدام نمایید.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی راهنمای تصویری آن کلیک نمایید.

  محدودیت زمانی درخواست ارسال :

  میتوانید هر روز و در همه ساعات شبانه روز، درخواست ارسال سفارشات خود را از طریق سایت (پنل کاربری) ارسال فرمایید؛ اما لازم است بدانید درخواست‌هایی که در روزهاي شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت 15 و روز پنج شنبه قبل از ساعت 12 فرستاده شود همان روز ارسال خواهد شد و درخواستی که بعد از ساعات مقرر ارسال شود با یک روز تاخیر فرستاده خواهد شد.

  باربري :

  مجتمع چاپ نقش الماس با باربري هاي مشخصی قرارداد دارد؛ شما می توانید در فرم ارسال ، باربري پیشنهادي خود را بنویسید اما لیست باربري ها براي هر شهر تقریبا مشخص است؛ با توجه به این مسئله فقط در صورتی که باربري پیشنهادي شما در لیست باربري هاي مجتمع قرار داشته باشند سفارشات شما به آن باربري ارسال خواهد شد.

  نکته: سفارشات شما فقط با نام و مشخصاتی که داخل سیستم مجتمع ثبت شده ارسال خواهد شد.

  لیست باربری های طرف قرارداد مجموعه را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.

  هزینه هاي ارسال :

  هزینه هاي ارسال تا باربري به عهده مجموعه می باشد اما هزینه ارسال باربري به شهر مورد نظر و همچنین انبارداري و یا چرخی به عهده مشتري خواهد بود.

  دریافت بیجک :

  بعد از تحویل سفارش شما به باربري، بیجک مربوطه در اختیار متصدي مجموعه قرار خواهد گرفت این بیجک تا ساعت 12 روز بعد از ارسال بار، براي شما پیامک خواهد شد در صورتی که پیامکی دریافت نکردید، می توانید مراتب را از طریق شماره تلگرام زیر پیگیری کنید:

  گارانتی چاپ :

  در صورتي کـه سفارش شما با مشکـل چاپـي مواجه شد (البته منظور مشکلي است که شامل گارانتي مجموعه باشد) برای هر مورد مرجوعی حداقل تعداد 100 عدد از سفارش را جهت بررسي متصدي اين امـر به آدرس پستي مجموعه ارسال کنيد سپس با مسئول واحد گارانتی شهرستان از طریق تلگرام بابت تاييد کـردن مرجوعي هماهنگي لازم را انجام دهيد.

  -کار مرجوعی را فقط از طریق پست به مجتمع ارسال فرمایید مجتمع پاسخگوی هزینه های ارسال مرجوعی از طریق غیر از پست (باربری، ترمینال، تیپاکس و ...) نخواهد بود.

  تماس با ما

  ارتباط تلفنی:

  ارتباط تلگرامی:

  جهت تسریع در پیگیری امور شهرستان طبق کاربری هر تلگرام پیغام دهید.

  لطفا قبل از ارسال پیام به نکات زیر توجه فرمائید :

  1 - ایدی تلگرام های زیر جهت تماس تلگرامی نمی‌باشند لذا امور خود را فقط بصورت پیغام و یا ویس (Voice) ارسال نمایید.

  2 - هر تلگرام کاربری خود را دارد ، لطفاً طبق کاربری نوشته شده از آنها استفاده نمایید.